Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Правила сайта

ПРАВИЛА САЙТУ 

УГОДА ЩОДО КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ ITMED.ORG

1. Розділ I. Загальні положення:

1. Ця Угода щодо користування сайтами itmed.org, market.itmed.org (Правила сайту) регулює відносини між «Користувачем» і ТОВ «Інформаційні технології в медицині», далі за текстом - «ІТМЕД» або «Компанія».

2. Ця Угода є публічним договором приєднання. Реєстрація Користувача в середовищі сайту itmed.org свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди. Користувач підтверджує свою згоду з перерахованими нижче умовами. Сайт itmed.org пропонує Користувачеві свій сервіс на умовах, передбачених цією Угодою.

3. Сайт itmed.org є інтернет-ресурсом і являє собою: сукупність програмного забезпечення, інтерфейсу, відомостей, інформації, баз даних. Сайт itmed.org забезпечує доступ до інформації, пошук інформації про товари і послуги, про користувачів пропонують такі товари та послуги, а також надає доступ Користувачам до її розміщення в базах даних Компанії, в мережі Інтернет (в тому числі за мережевою адресою: https://itmed.org, https://market.itmed.org/ ).

4. Ця Угода в рівній мірі поширюється на всіх, без винятку, користувачів, в тому числі використовують комерційні сервіси сайту, надалі "Комерційні користувачі".

5. Компанія не несе відповідальність за інформацію, яку розмістив Користувач. Угоди можуть укладаються між Користувачами безпосередньо, а також між Користувачем та Компанією.

6. Компанія зобов'язується робити все можливе для забезпечення правильності та актуальності інформації, розміщеної на Сайті. Компанія забезпечує таємницю повідомлень і дотримання конфіденційності інформації про Користувачів Вебсайтах, за винятком випадків, коли є підтвердження Користувача на публікацію або у випадках, передбачених законодавством України. Компанія не є гарантом правильності, точності, детальності або повноти інформації, розміщеної на сайті третіми особами. У зв'язку з цим Компанія знімає з себе відповідальність:

a. за будь-які порушення роботи Сайту;

b. за будь-які помилки в роботі Сайту;

c. за заподіяння шкоди, збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні сервісом Сайту, у тому числі витрати на придбання об'єктів через Сайти, втрати прибутку, клієнтів або даних і будь-які інші матеріальні втрати, понесені внаслідок відвідування даного Сайту або неможливості його відвідин, а також внаслідок довіри до будь-якої інформації, прямо або побічно отриманою на цьому Сайті;

d. за порушення Користувачем авторських і інших прав третіх осіб, шляхом опублікування матеріалів, не відповідних чинному законодавству (в тому числі авторському), доданих Користувачем на Сайт або переданих їм Компанії іншим способом.

7. Компанія негайно реагує на кількість звернень від користувачів, які стали жертвами шахраїв і дає їм інструкції про звернення до правоохоронних органів.

8. Компанія не несе відповідальності за розміщення інформації зловмисниками, а саме розміщення відомостей (інформації, даних) з завідомо неправдивою інформацією, мета якої - ввести в оману користувачів сайту і отримати матеріальну вигоду незаконним шляхом.

9. За правочинним запитом правоохоронних органів Компанія негайно і в короткі терміни надає всю необхідну інформацію (в рамках технічних можливостей).

10. Компанія інформує користувачів про випадки шахрайства і схемах шахрайства шляхом електронних повідомлень. Компанія підкреслює, що користувач повинен бути пильним і уважним, щоб не стати жертвою шахраїв.

11. Розміщуючи відомості (інформацію, дані), фотографії (надалі матеріали) Користувач надає Компанії на всі матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, перевідступати, передану в порядку субліцензування, вільну від роялті, ліцензію на використання будь-яких матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, що розміщуються ним на сайтах (надалі - "Ліцензія на інтелектуальну власність"). Гарантує, що володіє всіма правами, повноваженнями та підставами, необхідними для надання такої ліцензії. Дія цієї Ліцензії на інтелектуальну власність закінчується тоді, коли Користувач видаляє опубліковані ним матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, за винятком випадків,

12. Інформація Користувача, яку він додає на Сайти, може відображатися на сайті із затримкою від декількох хвилин до 3-х робочих днів. Компанія залишає за собою право не відображати і / або видаляти інформацію Користувача, що порушує умови цієї Угоди.

13. Місце надання послуги: головний офіс: вул. В. Чумака, оф. 2, Київ, Україна, тел. +38 044 299 95 99; Будь-який спір, що виникає з або у зв'язку з цією Угодою, в тому числі будь-яке питання щодо його дійсності або припинення, повинні бути передані і остаточно вирішені в судах України відповідно до законодавства України.

2. Розділ II. Визначення термінів.

1. Відомості (інформація, дані) сайту ITMED.org це інформація і відомості адресного характеру, про ціну, категорії, описі і інших параметрах пропонованих до продажу / оренди товарів та послуг, які вносяться Користувачами в базу даних.

2. База даних - сукупність відомостей (інформації, даних) в комп'ютерних файлах і Система управління базами даних.

3. Система управління базами даних сайту ITMED.org (інтерфейс доступу до баз даних знаходиться за мережевою адресою: https://itmed.org ) - інформаційно-довідкова система, яка являє собою програмне забезпечення, яке надає Користувачеві наступні можливості та сервіси:

a. пошук відомостей [інформації, даних] в комп'ютерних файлах (включаючи файли бази даних) про адреси, пропонованих до продажу / оренди товарах і послугах;

b. додавання в Базу даних відомостей (інформації, даних) адресного характеру, про продаж / оренду товарів і послуг;

c. Виведення результатів пошуку відомостей [інформації, даних] в комп'ютерних файлах для користувачів, які оплатили платні сервіси, на перші позиції (в тому числі на певний період часу).

3. Розділ III. Опис сервісу сайту ITMED.org.

1. Сайт ITMED.org є вебсервісом, який надає користувачам наступні сервіси:

a. доступ до новин, науково-пізнавальної інформації, консультацій;

b. внесення (додавання) в Базу даних відомостей (інформації, даних) про продаж / оренду товарів і послуг;

c. доступ до пошуку відомостей [інформації, даних] в комп'ютерних файлах про пропоновані до продажу / оренди товарах і послугах;

d. виведення на перші позиції і на певний Користувачем період часу результатів пошуку відомостей [інформації, даних], внесених в базу даних Користувачем про продаж / оренду товарів і послуг, який сплатив цей сервіс;

e. можливість Користувачам реєструватися і створювати на сайті облікові записи. Після реєстрації на ITMED.org Користувач отримує доступ до розділу сайту, в якому він може опублікувати: контактну інформацію; інформацію щодо пропонованих товарів і / або послуг; іншу інформацію про себе і / або суб'єкта, представником якого він є. Через високий рівень техніки категорії «лікар / клініка» або «компанія» після оплати може зареєструвати субдомен.ITMED.org, на якому буде розміщена інформація, надана і опублікована користувачем даної категорії;

f. перегляд контактних даних користувачів, які залишили заявку через сервіс "Запис на лікування";

g. розміщувати коментарі.

2. Відомості [інформація, дані] можуть виводитися в пошуковій системі при запиті за географічним принципом, спеціалізації, виду послуги, якщо вони були вказані в описі. В такому випадку, Компанія не несе відповідальності за будь-яку шкоду або незручності, заподіяні Користувачеві в зв'язку з цим.

3. Компанія не здійснює обов'язкової перевірки розміщуються користувачем відомостей (інформації, даних).

4. Усі розміщені на сайті відомості (інформації, даних) вважаються власністю розмістивших її користувачів до тих пір, поки не буде надано належних доказів про інше.

5. Користувачі не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами та несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

4. Розділ VI. Користувач, приймаючи дану Угоду:

1. Підтверджує, що ознайомився з умовами цієї Угоди та прийняв його умови.

2. Несе особисту відповідальність за зміст інформації та матеріалів, опублікованих ним на Сайті; за збереження і конфіденційність даних для його авторизації на Сайті.

3. Зобов'язується у всіх розділах сайту розміщувати відомості (інформацію, дані) тільки про продаж / оренду товарів і надання послуг, які відповідають тематиці сайту і рубриці розділів.

4. Зобов'язується використовувати Сайт відповідно до діючих і застосовними в даній області законами та нормами законодавства України та міжнародного права.

5. Зобов'язується не публікувати образи, нецензурні вислови, порнографічні матеріали; матеріали, що ображають людську гідність і релігійні почуття віруючих, які мають ознаки релігійної, расової, статевої та іншого роду дискримінації.

6. Зобов'язується не намагатися, без письмового узгодження з Компанією, продавати іншим користувачам які-небудь товари або послуги, використовуючи Сайт для поширення рекламних матеріалів.

7. Зобов'язується не публікувати без узгодження з Компанією, логотипи або назви організацій, які ведуть комерційну діяльність.

8. Зобов'язується на сайті ITMED.org при додаванні однієї публікації вказувати інформацію про продаж / оренду тільки одного товару або послуги. Розміщувати відомості (інформацію, дані) про продаж / оренду тільки тих об'єктів або послуг, які є в наявності та можуть бути продані / орендовані / надані згідно з чинним законодавством.

9. Зобов'язується вказувати будь-які контактні дані тільки в розділі "Мій профіль".

10. Зобов'язується не вводити в оману інших користувачів, не сприяти шахрайству, обману або зловживання довірою, не здійснювати операції з краденими або підробленими предметами, які не ображати інших користувачів, які не здійснювати розсилку спаму * і іншим чином не порушувати чинне законодавство України.

11. Зобов'язується своїми силами та своїм коштом вирішувати спори і врегулювати претензії третіх осіб щодо розміщених матеріалів, відомостей (інформації, даних), або відшкодувати збитки (включаючи судові витрати), завдані Компанії у зв'язку з претензіями та позовами, підставою пред'явлення яких послужило розміщення матеріалів Користувача.

12. Гарантує, що всі матеріали (інформація), розміщені на Сайті, є повними, достовірними, не порушують авторських прав, прав інтелектуальної власності третіх осіб, інших прав третіх осіб і відповідають вимогам чинного законодавства України.

13. Зобов'язується нести повну відповідальність як за текст відомостей (інформації, даних), фотографії, графіку, відео, повідомлення, коментарі та інші матеріали (далі «Матеріали»), які містить цей сайт або передані Компанії в приватному порядку.

14. Поважати права третіх осіб, дотримуватися усталені традиції і етику мережі Інтернет, не зловживати можливостями Сайту з цілями, що суперечать нормам моралі і моральності.

15. Не використовувати Сайт для:

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу публікації відомостей (інформації, даних), які є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність, наклепницькими, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками; шкоди в будь-якій формі;

- обмеження прав меншин;

- видачі себе за іншу людину або представника організації та / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Компанії, за модераторів форумів, за власника Компанії, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів;

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу публікації матеріалів, які Користувач не має права робити доступним згідно із законом або згідно з якими-небудь контрактним відносинам;

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу публікації матеріалів, які зачіпають будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та / або авторські і суміжні з ним права третьої сторони;

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу публікації дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму *, схем «пірамід», «листів щастя»; завантаження, відправки, передачі або будь-якого іншого способу публікації будь-яких матеріалів, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію;

- навмисного або випадкового порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних законів;

- відправлення, передавання електронних листів на будь-чию адресу, що містять грубі і образливі вирази і пропозиції;

- відправлення, передавання електронних листів, що містять матеріали порнографічного характеру.

16. Зобов'язується стежити за збереженням особистих даних для авторизації на сайті (ім'я, e-mail / телефон і пароль).

17. Зобов'язується заповнювати текстові поля грамотно і відповідно до призначення (тематики).

18. Зобов'язується вказувати (при реєстрації і редагуванні особистої сторінки) дані відповідають дійсності:

в поле "Ім'я" - дані відповідні паспортними даними Користувача,
в поле "Назва організації" - дані відповідні реєстраційними даними Користувача,
в якості особистого фото - тільки особисту фотографію в портретній орієнтації Користувача,
в поле: "Телефон" - свій особистий, домашній або робочий номер телефону,
в поля: "Область" і " місто "- географічні дані, відповідні реального місця розташування Користувача,
в поле:" e-mail "- адреса особистого / робочого електронного ящика. В поле: "Про мене" - відповідають дійсності факти, що стосуються з професійної діяльності Користувача,
в поле "Skype" - логін свого профілю Skype.

Вказувати при створенні нового або редагуванні існуючих відомостей (інформації, даних) достовірну та максимально детальну інформацію про об'єкт або послугу:
В розділі "Ціна" - вказувати реальну ціну, актуальну на момент публікації відомостей (інформації, даних) на сайті, а також інші характеристики пропонованої угоди.
Додавати в базу даних фотографії та відео з об'єктом в тому стані, в якому він знаходиться на момент розміщення на сайті.
В поле: "Текстовий опис" - вказувати тільки реальні факти, що стосуються об'єкта або послуги.

* Спам (англ. Spam) - масова розсилка комерційної, політичної та іншої реклами (інформації) або іншого виду повідомлень особам, які не виражав бажання їх отримувати.

5. Розділ VII. Користувач має можливість на сайті ITMED.org:

1. На одній реєстрації безкоштовно опублікувати на сайті інформацію про себе, своєї організації, товар або послугу. Під публікацією на сайті сторони розуміють розміщення Користувачем відомостей (інформації, даних) адресних даних, про пропоновані до продажу / оренди товари та послуги.

2. Замовити та отримати платні послуги та комерційні сервіси, які доступні згідно його категорії реєстрації (користувач, лікар, клініка, партнер).

3. Видаляти свої відомості (інформацію, дані) з сайту без можливості відновлення.

4. Надіслати повідомлення лікарю / клініці / партнеру через сайт.

5. Використовувати інші представлені на сайті сервіси, не порушуючи пункти, наведені в цій Угоді.

6. Розділ XII. Умови внесення відомостей (інформації, даних) в базу даних.

1. Інформація Користувача, яку він додає на Сайт, може показуватися на сайті із затримкою від декількох хвилин до 3-х робочих днів. Компанія залишає за собою право не показувати та / або видаляти інформацію Користувача, що порушує умови цієї Угоди.

7. Розділ XIII. Порядок розгляду скарг.

1. Компанія розглядає дії Користувача, який копіює текстову інформацію або фотографії інших, як порушення авторських прав і прав інтелектуальної власності третіх осіб. У разі скарг про копіювання фото або текстової інформації Користувача, Компанія вважає дійсними ті дані, які були опубліковані на Сайті раніше.

2. Скарги Користувача розглядаються в 3-денний термін. Якщо скарга підтверджується, Компанія видаляє: а) фотографії, якщо скопійовані тільки фотографії б) інформацію, дані, якщо вони скопійовані повністю.

3. Компанія розглядає тільки ті скарги про дії користувачів, які відносяться до сайту ITMED.org.

4. Компанія не несе відповідальності за заподіяння шкоди, збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків, які виникли при використанні Сайту або при неможливості його використовувати, а також за зміст, вірогідність і точність відомостей (інформації, даних), опублікованих користувачами.

5. Компанія всіляко сприяє припиненню спроб шахрайства і реагує на скарги, а також інформацію користувачів про можливі випадки шахрайства.

6. Компанія не несе відповідальності за розміщення інформації зловмисниками, а саме розміщення відомостей (інформації, даних) з завідомо неправдивою інформацією, мета якої - ввести в оману користувачів сайту і отримати матеріальну вигоду незаконним шляхом. Дана діяльність користувачів може містити склад злочину "Шахрайство".

7. Компанія негайно реагує на кількість звернень від користувачів, які стали жертвами шахраїв, і надає їм інструкції щодо поводження в правоохоронні органи.

8. За запитом правоохоронних органів, оформленим і поданою відповідно до чинного законодавства, Компанія в короткі терміни надає всю необхідну інформацію (в рамках технічних можливостей).

9. Компанія інформує користувачів про випадки шахрайства і схемах шахрайства шляхом електронних повідомлень або на спеціально створеному для цього розділі сайту. Компанія підкреслює, що користувач повинен бути пильним і уважним, щоб не стати жертвою шахраїв.

10. Звертатися з пропозиціями, зауваженнями або скаргами до Служби підтримки сайту через спеціальну форму "НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ" або зазначені на сайті номери телефонів.

8. Розділ XIV. Користувачеві на сайті ITMED.org забороняється:

1. Вказувати неправильний і \ або недостовірний номер телефону. Неправильним і \ або недостовірним номером телефону вважається номер, абонент якого тричі поспіль не відповіли або не зміг надати інформацію про опублікованому об'єкті або послугу.

2. Використовувати логотип проектів і сервісів сайту ITMED.org в аватарках, логотипах і на фото.

3. Використовувати слова "Адміністрація" і назви сервісів сайту в іменах.

4. Розміщувати в якості особистого чужі фото, логотипи або картинки (у т.ч. з написами, номерами телефонів, посиланнями на сайт, e-mail, skype, і т.д.).

5. Купувати послуги Компанії з метою перепродажу третім особам, за винятком випадків укладення окремого письмового договору, який передбачає таке право. У разі, якщо Компанія виявить факт перепродажу своїх послуг Користувачем, без письмової згоди Компанії, Компанія має право призупинити надання послуг Користувачу шляхом видалення Публікацій без права повернення сплаченої за них суми. Також Компанія має право заблокувати телефони, що містяться в обліковому записі користувача, що виключить подальше використання сервісу додавання публікацій. Доказом перепродажу послуг може бути інформація, отримана від користувачів сайту Компанії, а також самостійне виявлення Компанією факту перепродажу публікацій на сайтах третіх осіб.

6. У полях, що передбачають введення тексту:

a. зловживати великими літерами в полях, призначених для введення текстової інформації;

b. вказувати що-небудь, крім даних, передбачених назвою поля;

c. вказувати номери мобільних і / або стаціонарних телефонів, e-mail адреси (адреса електронної пошти);

d. вказувати назву сайту (ів) або їх URL (адресу web-сторінки).

7. При розміщенні коментарів:

a. розміщувати більше 1-го коментаря з однаковим текстом;

b. понад 10 коментарів від 1-й облікового запису за добу.

8. Завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

- містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність, та ділову репутацію, або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів, або третіх осіб;

- порушує права неповнолітніх осіб;

- є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру за участю неповнолітніх;

- містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;

- містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;

- пропагує і / або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;

- містить екстремістські матеріали;

- пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;

- містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державної та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;

- містить рекламу або описує привабливість вживання наркотичних речовин, в тому числі «цифрових наркотиків» (звукових файлів, що впливають на мозок людини за рахунок бінауральних ритмів), інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення і поради по вживанню;

- носить шахрайський характер;

- порушує інші права та інтереси громадян і юридичних осіб, або вимоги законодавства і міжнародного права;

- надає доступ або іншим чином використовує інтелектуальну власність Користувачів і третіх осіб.

9. Здійснювати незаконний збір та обробку персональних даних інших осіб.

10. Компанія залишає за собою право видаляти відомості (інформацію, дані), які на думку Компанії, порушують чинне законодавство країни.

9. Розділ XVII. Комерційні сервіси на сайтах:

1. Користувач може скористатися платними сервісами сайтів.

2. Будь-який платний сервіс може бути наданий тільки для зареєстрованих користувачів сайту ITMED.org.

3. Замовлений сервіс не може бути скасований або припинений.

4. Самостійне видалення Користувачем оплачених публікацій в "Архів", або повністю з сайту не передбачає повернення коштів або зарахування цих коштів на інші публікації Користувача, якщо Користувач самостійно перервав використання оплаченої послуги. При цьому списання платних послуг з публікацій в "Архіві" відбувається за стандартною схемою .

5. Будь-який сервіс може бути наданий необмежену кількість разів, при цьому оплата проводиться пропорційно кількості скоєних замовлень.

6. Термін надання платного сервісу вказується при його замовленні.

7. Користувач може продовжити термін дії сервісу, замовивши і сплативши його повторно.

8. Замовляючи та оплачуючи платний сервіс, користувач отримує тільки ті можливості, які вказані в його описі.

9. Публікація користувача, який користується платними сервісами сайтів, так само регламентуються цією Угодою.

10. Розділ XVIII. Компанія залишає за собою право:

1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.

2. Проводити короткочасні технічні роботи, спрямовані на удосконалення функціональності Сайту і їх серверної бази.

3. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку.

4. Змінювати вартість, види сервісів і терміни їх дії, додавати нові сервіси, припиняти і змінювати поточні сервіси, при цьому передплачений сервіс буде надаватися за тарифом, що існував на дату оплати.

5. Редагувати або видаляти відомості (інформацію, дані), якщо в них немає конкретної інформації про товар або послугу чи вказана ціна не відповідає фактичній ціні реалізації, коментарі або інші матеріали опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Угоди, якщо вони не коректні та на них надходять скарги від користувачів і відвідувачів сайту. При цьому Користувач, який розмістив такі відомості (інформацію, дані) не буде повідомлено.

6. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на сайті та знаходяться у відкритому доступі, в частині розробки рекламних матеріалів і розміщення матеріалів на сайтах партнерів. При цьому особисті дані користувачів не передаються.

7. Блокувати вказаний номер телефону Користувача та інші доступні йому на сайті засоби комунікації, якщо він порушує хоча б один пункт цієї Угоди (більше одного разу). Мається на увазі заборона на будь-які активні дії на сайті (розміщення відомостей (інформації, даних), додавання коментарів і т.д.).

8. Видаляти будь-яку інформацію зі сторінок сайту і забороняти повний або частковий доступ до Сайту будь-якому користувачеві або користувачам, не повідомляючи про це по будь-якої причини на розсуд Адміністрації Сайту.

9. Компанія залишає за собою право запитувати у Користувача документи, що підтверджують можливість надання відповідного виду послуг (копії диплома, ліцензій, свідоцтва про держ. Реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності тощо) та інші документи, що підтверджують легальність продажу товарів / надання послуг.

10. Адміністрація та модератори Сайту має право:

- вносити в текст, які розміщуються Замовником правки, що стосуються орфографії і пунктуації, які не впливають на загальний зміст змісту оголошення;

- відмовити в публікації матеріалів, якщо вони не відповідають тематиці вибраних розділів, або порушують цю Угоду, а також обмежувати кількість оголошень від одного Користувача з метою зручності користування Сайтами без пояснення причин.

11. Розділ XX. УГОДА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

1. РОЗДІЛ XX.I. ПРЕДМЕТ ЗГОДИ.

a. Дана угода діє для всіх користувачів сайту ITMED.org. Основою Угоди є вимоги чинного законодавства України та міжнародного права.

b. Цією Угодою встановлюється порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття Персональних даних Користувача та іншої інформації, які отримує ITMED.org від користувачів сайту. Персональні дані заповнюються Користувачем.

c. Для того, щоб розмістити на сайті ITMED.org відомості (інформацію, дані), використовувати сайт, Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною угодою і висловити свою повну згоду з його умовами. Підтвердженням повного Згоди з Даною угодою, є використання Користувачем сайту.

d. Користувач не має права розміщувати відомості (інформацію, дані), використовувати сайт, використовувати сервіс третіх осіб, розміщених на сайті, якщо він не згоден з умовами дані угоди, або, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди або не є уповноваженою особою компанії, від імені якої розміщуються відомості (інформація, дані).

e. Розміщуючи відомості (інформацію, дані) на сайті, використовуючи сайт, використовуючи сервіси третіх осіб, Користувач вносить персональні дані або, надаючи ці дані іншим шляхом, і / або, здійснюючи будь-які дії в рамках сайту, і / або, використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної угоди та надає ITMED.org право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані користувача на умовах цієї угоди.

f. ITMED.org не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних користувача і будь-який інший інформації третім особам, що не перебувають у володінні або під керуванням ITMED.org, і фізичними особами, які не є працівниками ITMED.org, навіть якщо Користувач отримав доступ до сайту, товарів або послуг цих осіб за допомогою ITMED.org або розсилки. Конфіденційної в розумінні цієї Угоди є тільки інформація, яка зберігається в базі даних сайту в зашифрованому стані та доступна тільки ITMED.org.

g. Користувач визнає, що, в разі його нехтування безпекою і захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та Персональних, і іншими даними користувача. ITMED.org не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

h. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Клієнти» буде підтвердження реєстрації Користувача.

2. РОЗДІЛ XX.II. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ.

a. ITMED.org самостійно або через своїх агентів може збирати особисту інформацію, а саме: ім'я, по батькові, прізвище, паспортні дані, ідентифікаційний код, контактні телефони, адресу електронної пошти, область і населений пункт проживання Користувача, пароль для ідентифікації, а також дані, які використовуються для заповнення форм сервісів третіх осіб, які розміщуються на сайті. Також ITMED.org може збирати іншу інформацію:

- Cookies для того, щоб надати залежні від цього сервіси, наприклад, зберігання даних в кошику між відвідинами;

- IP-адреса користувача.

b. Вся інформація збирається Компанією, як є, і не змінюється в процесі збору даних. Користувач несе відповідальність за надання достовірної інформації, в тому числі, інформації про персональні дані. ITMED.org має право, в разі необхідності, перевірити правильність наданої інформації, а також здійснити запит підтвердження наданої інформації, якщо це необхідно для надання послуг Користувачеві.

3. РОЗДІЛ XX.III. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧА.

a. ITMED.org може використовувати Ваше ім'я, область і населений пункт, де Ви проживаєте, адреса електронної пошти, телефон, пароль для ідентифікації Вас, як користувача ITMED.org. ITMED.org може використовувати Вашу контактну інформацію, щоб обробляти нашу розсилку, а саме повідомляти Вас про нові можливості, акції та інші новини сайту. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки по його контактної інформації. Обробка персональних даних може здійснюватися з метою реалізації цивільноправових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг, надання можливості доступу до сервісу сайту, для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання, пропозиції послуг, обробки платежів, поштових адрес,

4. РОЗДІЛ XX.IV. УМОВИ НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО БАЗИ ДАНИХ.

a. ITMED.org залишають поза передачею персональні дані та іншу інформацію третім особам, за винятком випадків передбачених нижче. Користувачі, згідно з даною Угодою, надали право «ITMED.org» розкривати, без обмеження терміну дії та території, персональні дані, а також іншу інформацію користувачів третім сторонам, які надають послуги «ITMED .org», зокрема, але не виключно, обробляють заявки, платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги ITMED.org і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги. Також, розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи, допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки,

- за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати та одержувати такі дані та інформацію;

- в тому, випадку якщо, на думку ITMED.org, Користувач порушує умови цієї Угоди та / або інших договорів і угод між ITMED.org і Користувачем.

5. РОЗДІЛ XX.V. ЯК ЗМІНИТИ / ВИДАЛИТИ ІНФОРМАЦІЮ АБО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПІДПИСКИ.

a. Користувачі в будь-який момент часу можуть змінити / видалити особисту інформацію або відмовитися від розсилки. Робота деяких можливостей ITMED.org, для яких необхідна наявність інформації про Користувача, може бути припинена з моменту зміни / видалення інформації.

b. Персональні дані Користувача зберігаються до моменту їх видалення Користувачем. Достатнім повідомленням Користувача про видалення чи іншої обробки персональних даних буде лист (інформація), спрямована на електронну пошту, вказану Користувачем.

6. РОЗДІЛ XX.VI. ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ.

a. ITMED.org вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів відносяться, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, всі дані, які ITMED.org збирає, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні з-за меж нашої корпоративної мережі.

b. ITMED.org надає доступ до персональних даних та інформації тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам ITMED.org, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені. З цими особами підписані угоди, в яких вони зобов'язуються дотримуватися конфіденційності і можуть піддатися стягненням, включаючи звільнення і кримінальне переслідування, якщо вони порушать дані зобов'язання. Користувач має права, передбачені законодавством України.

7. РОЗДІЛ XX.VII. ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

a. Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку, ми замінимо версію на сторінці умов, тому періодично переглядайте сторінку. Зміни не можуть суперечити чинному законодавству України та міжнародним правом.

b. Всі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на сайті Компанії, про що Учасники повідомляються електронним повідомленням. Використовуючи Сайт ITMED.org після публікації змін, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Політики конфіденційності в редакції, чинній на момент використання Користувачем Сайту.

8. РОЗДІЛ XX.VIII. ДОДАТКОВІ УМОВИ.

a. ITMED.org не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даної угоди, інструкцій про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

b. У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі та є дійсними, а будь-який недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим тією мірою, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

c. Дана угода поширюється на Користувача з моменту використання ним сайту, в тому числі, розміщення відомостей (інформації, даних), і діє до тих пір, поки на сайтах зберігається будь-яка інформація про користувача, в тому числі, персональні дані.